Ana Sayfa Dizi Dizi Tanıtımı: Hierarchy

Dizi Tanıtımı: Hierarchy

Adı: Hierarchy | 하이라키
Tür: Gerilim, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Bae Hyunjin
Senarist: Cho Hye Mi
Yapım Şirketi: Netflix
Yayıncı: Netflix
imdb:
Bölüm Sayısı: 7
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 7 Haziran 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, aşk ve kıskançlıkla dolu öğrencilerin yer aldığı ve sadece en iyi yüzde 0.01’inin bir araya geldiği bir lisede geçmektedir. Birbirinden farklı sırlara sahip olan öğrencilerin Jooshin Lisesi’ne transfer olması ile beklenmedik olaylar yaşanır.

Karakterler:

Jeong Jae Yi: Roh Jeong Eui, J Group’un en büyük kızı ve Jooshin Lisesi’nin kraliçesi Jeong Jae Yi’yi canlandırmaktadır. Yumuşak görünümünün aksine ilgi çekici bir karizması vardır. Jooshin Lisesi kraliçesi ve Ri An’ın kız arkadaşı olarak bilinmektedir.

Kang Ha: Lee Chae Min, Jooshin Lisesi’nin burslu öğrencisi Kang Ha’yı canlandırıyor. Naif kişiliği sayesinde köpek yavrusuna benzemektedir. Parlak görünmesine rağmen güçlü bir figürü vardır ve yaptığı işlerde oldukça kararlıdır. Jooshin Lisesi’ne transfer olduktan sonra Kim Ri An (Kim Jae Won) ile arasında çatışmalar yaşanır.

Ri An: Kim Jae Won dizide, Jooshin Group’un halefi Ri An karakterini canlandırıyor. Zengin ailesi, lüks yaşamı ve güzel kız arkadaşı Jeong Jae Yi sayesinde her şeye sahip biri gibi görünmektedir. Okula yeni gelen Kang Ha’yı kendine rakip olarak görmesi ile hayatında ve okulun hiyerarşisinde çatlaklar oluşmaya başlar.

Yoon He Ra: Ji Hye Won dizide, Yoon He Ra karakterini canlandırıyor.

Lee Woo Jin: Lee Won Jung dizide, Lee Woo Jin karakterini canlandırıyor.

FRAGMANLAR