Ana Sayfa Dizi Dizi Tanıtımı: Missing: The Other Side

Dizi Tanıtımı: Missing: The Other Side

Adı: Missing: The Other Side | 미씽: 그들이 있었다
Tür: Gerilim, Gizem, Fantastik
Yönetmen: Min Yeon Hong
Senarist: Ban Ki Ri, Jung So Young
Yapım Şirketi: Studio Dragon, Mays Entertainment
Yayıncı: OCN
imdb: 7,9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 29 Ağustos 2020 – 11 Ekim 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, ruhların yaşadığı bir kasabada geçmektedir. Bu kasabada, ölmeden önce kaybolan insanların ruhları yaşamaktadır. Bir grup insan hem kaybolan insanların bedenlerini bulmak hem de kaybolmalarının ardındaki gerçeği öğrenmek için bu kasabaya gelir.

Karakterler:

Kim Wook: Go Soo dizide bir dolandırıcı olan Kim Wook karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı bir adam ve iyi bir konuşmacıdır. Yeteneklerini yardıma muhtaç insanlar için kullanmaktadır. Bir gün yolu, ruhların yaşadığı, Duon kasabasına düşer ve birçok gizemle karşı karşıya kalır.

Jang Pan Seok: Heo Joon Ho dizide gizemli bir adam olan Jang Pan Seok karakterini canlandırmaktadır. Gizlice kayıp insanları aramaktadır. Duon kasabası ile dış dünya arasındaki bir bağlantıdır. Kim Wook (Go Soo) ile birlikte olayları çözmeye çalışır.

Lee Jong Ah: Ahn So Hee dizide Kim Wook’un (Go Soo) yardımcısı olan Lee Jong Ah karakterini canlandırmaktadır. Kamu personeli sınavını tek sefer geçmiştir ve bir toplum merkezinde memur olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda toplumdaki adaleti sağlayabilmek için Kim Wook’a yardım eden bir hackerdir.

Shin Joon Ho: Ha Joon dizide elit bir dedektif olan Shin Joon Ho karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden sınıfının en iyisi olarak mezun olmuştur. Kaybolan nişanlısını (Seo Eun Soo) bulabilmek için Kim Wook’un (Go Soo) ekibine katılır.

Thomas: Song Geon Hee dizide kayıp ruhların yaşadığı kasabanın bir sakini olan Thomas karakterini canlandırmaktadır.

Choi Yeo Na: Seo Eun Soo dizide Duon kasabasında bir ruh olarak yaşayan Choi Yeo Na karakterini canlandırmaktadır. Düğününden bir ay önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

FRAGMANLAR