Ana Sayfa Haber Hyun Bin ve Son Ye Jin, Başka Bir Beklenmedik A Listesi “Çift” ile Halka Açık “Çifte Randevuda” Görüldü

Hyun Bin ve Son Ye Jin, Başka Bir Beklenmedik A Listesi “Çift” ile Halka Açık “Çifte Randevuda” Görüldü

İki “çift”te o kadar çok yıldız gücü var ki!

“Peri Masalı” K-Drama çifti Hyun Bin ve Son Ye Jin, başka bir A Listesi “çift” ile “çifte randevuda” görüldü.

Hyun Bin ve Son Ye Jin, “Crash Landing On You” çekimleri sırasındaki ilk karşılaşmalarından bu yana, netizenlere çekimler sırasında birbirlerine aşık oldukları, evlendikleri ve çocuk sahibi oldukları mükemmel aşk hikayesini gösterdiler.

21 Mart’ta mutlu çift, Gocheok Sky Dome’da düzenlenen ‘MLB Seul Serisi 2024’ için Los Angeles Dodgers ve San Diego Padres maçında kalabalığın arasında görüldü.

Fotoğraflarda evli çift, ilk çocuklarını dünyaya getirdiklerinden bu yana ilk kez halka açık bir şekilde nadir görülen bir görüntüde görselliklerini ve kimyalarını sergiledi.

Ancak evli çift, aktörler Gong Yoo ve Lee Dong Wook ile “çifte randevuda” oldukları için yalnız değillerdi.

Bunu çifte randevu olarak adlandırmalarının komik nedeni, Goblin ikilisinin yakın zamanda “evlendikten” sonra dikkatleri üzerine çekmesiydi.

Resmi yayındaki videolarda Hyun Bin ve Son Ye Jin’in oyun sırasında birkaç kez Gong Yoo ve Lee Dong Wook ile sohbet ettiği görüldü.

Dört yıldızın fotoğraflarında hepsinin birbirine ne kadar yakın olduğu ve netizenlerin etkileşimlerden çıkamadığı açıkça görülüyordu.

Video ve görseller yayınlandığında netizenler, Kore’nin en iyi dört aktörünün yer aldığı fotoğraflardaki yıldız gücüne ve onların “çifte randevuda” gibi göründüklerine inanamadılar.