Ana Sayfa Haber Mina, AOA Üyelerinin Onu Ziyaret Ettiğini Ve Jimin Özür Dilediğini Söyledi

Mina, AOA Üyelerinin Onu Ziyaret Ettiğini Ve Jimin Özür Dilediğini Söyledi

AOA’nın eski bir üyesi olan Mina, on yıl boyunca Jimin tarafından zorbalığa uğradığını açıkladığında, dün hayranlar şok olmuştu.

Mina kendine zarar veren fotoğraflar yayınlamaya devam ettiğinde hayranlar şok olmaya ve endişelenmeye devam ettiler. O zamandan beri Mina, sosyal medyasında Jimin’in zorbalığını ortaya çıkaran bir dizi gönderi yayınladı.

Mina, hayranlarını endişelendirmek ve halka rahatsızlık vermek için özür dilemeye devam etti. Zorbalığa maruz kaldıklarında hayranlarına sessiz kalmamalarını söyledi.

İşte en son yazısında söyledikleri:

         “İlk olarak, bütün gün boyunca böyle bir kargaşaya neden olduğum ve birçok insanı rahatsız ettiğim için özür dilerim. Okumaya devam etmek zor olmalı birçok makale olmuştur. Bazıları bunu bilmek bile istememiş olabilir. Birçok insan beni evimde endişeli görmeye geldi. Bu yüzden seni endişelendirdiğim için herkesten özür diliyorum. Bunlar bir ünlünün yapmaması gereken eylemler olduğu için bir sürü dedikodu vardı. Çok üzgünüm. Birkaç saat önce, üyeler ve hatta müdür konuşmak için evime geldi. İlk başta, Jimin Unnie çok kızgın geldi bu yüzden şaşırdım. Özür dilemeye gelen bir insanın sahip olması gereken yüz ifadesi mi diye sordum. Jimin Unnie bıçağın nerede olduğunu ve kendini de öldürmesi gerektiğini sorduğunda biraz boğuşmuştuk. Ama yerleştik ve konuşmak için oturduk. Hatırlamadığını söyledi ve ben de zorbalık hakkında konuşmaya devam ettim. Tabii ki, muhtemelen o kadar aklı başında değildim ama hatırlamadığını söyleyip durdu. Böyle şeyler yaptığını ama böyle şeyler yapmadığını iddia etti. Tabii ki, her detayı hatırlayamıyorum ama konuşmaya devam ederken hatırladığım şeyleri açıkça dile getirdim. Jimin Unnie babasının cenazesinde her şeyi çözelim diye düşündü. Ama o bir cenazeydi, ben de onu teselli etmeye gittim. Onun bakış açısına göre, muhtemelen o gün ona mesaj gönderdiğimden beri her şeyin yolunda olduğunu düşünmüştür ve kendi hareketlerini hatırlamadan özür diledi. Böyle düşünebilirdi. Emin. Ama 11 yıllık acı bir günde nasıl geçer? O gün (cenaze) yaşadıklarım hakkında hiç konuşmadık. Böyle bir yerde böyle şeyleri nasıl konuşabiliriz? Tabii ki, onu tüm ciddiyetimle teselli ettim. Ama sonra eski halime döndüm. O kadar kırılmıştı ki bir günde nasıl normale dönebilirim?

         Her halükarda konuşmaya devam ettik. Dinledikten sonra, Jimin Unnie sadece ‘üzgünüm söylemeye devam etti. Özür dilerim. Her halükarda özür diledi ve ben de özrünü kabul etmeye karar verdim. Eve döndü ve geride kalan üyeler bana kötü şeyler yapmamasözü verdirdi. Kafamı boşaltmaya söz vermemle bitti. Sanırım babalarımız cennetten izliyorlar. Ben bu yüzden yalan yazamam … Jimin Unnie’nin başındaki yüz ifadesi yüzünden bir gram bile suçluluk hissedip hissetmediğini merak ettim. Her halükarda, özür dilemeye devam etti. Evet, bir özür aldım. Ben duydum … Ama… Ne diyeceğimi bilemiyorum. Dürüst olmak gerekirse, benden içtenlikle özür dilemeye hazır olduğunu göremedim. Aşağılık kompleksi olabilir ya da Jimin Unnie’ye çok kızgındım. Ciddi olabilirdi, bu yüzden kendi kararımı veremiyorum. Şimdi bu olayı organize ediyorum… Şimdi sakinleşeceğim ve tedavi olurken daha iyi olmak için çaba göstereceğim. Daha fazla kargaşa olmayacağından emin olacağım. Çok üzgünüm… Bundan sonra kendimi düzeltmek için çaba göstereceğim. Benim yüzünden sıkıntı çeken o kadar çok insan var ki… Gerçekten üzgünüm … Kabul ediyorum. Ben hala bu yazı bile Jimin unnie hakkında olumlu yazmak mümkün olmayacak. Dürüst olmak gerekirse, sonunda bana verdiği özrünü hatırlayamıyorum. O kadar kızgındım ki tavana bakmaya devam ettim. Ben hemen sabit olamaz bu yüzden hiçbir kurtarma noktasına kırık kulüpler …… ama yine de çaba ortaya koymalısınız. Ben karar verdik … Ben artık bu olay hakkında bir şey söz veya bu konuda yazmak olmaz … Ben sadece filtreleme olmadan şeyler söylemeyeceğim … Ben ne yazdığımı hatırlamıyorum bu yüzden yazma iyi değilim … Ama bir kez daha özür dilerim.”

View this post on Instagram

우선 오늘 제 감정을 스스로 참지못하고 하루종일 떠들석하게 만들고 많은 사람들에게 피해를 주게 된 점 죄송합니다..읽기 불편한 기사들도 계속 올라왔을거고 뭐 혹시나 누군가에게는 모르고 싶은 일이였을수도 있고 집에도 많은 사람들이 찾아와주고 걱정을 끼쳐드려서 죄송합니다 그래도 연예인이라는 직업을 가진 사람이 해서는 안 될 행동들과 말이 많았으니까요..그냥 정말 죄송합니다 몇시간 전에 모든 멤버들과 매니저분들도 제 집 까지 다 와주었고 대화를 했어요 처음에 지민언니는 화가 난 상태로 들어와 어이가 없었고 이게 사과 하러 온 사람의 표정이냐고 전 물었죠 막 실랑이 하다가 언니가 칼 어딨냐고 자기가 죽으면 되냐고 하다가 앉아서 이야기를 하게 됬어요 그리고 기억이 안난다고 했어요 저는 계속해서 당한것들을 이야기 했고 물론 저도 제 정신은 아니였을테고 언니는 잘 기억을 못하더라구요 이런적은 있고 저런적은 없고 이야기 하는데 저도 전부 다 기억할 수 없지만 생각나는건 눈 똑바로 쳐다보고 이야기 해나갔어요 언니는 장례식장에서 다 푼걸로 생각하더라구요 그러기엔 장소가 장례식장이고 그날만큼은 위로해주러 간거였고 연락도 그날은 잘 했고 자기가 한 행동을 기억 못 하는 이 언니가 어쨌든 미안해 라고 말했으니 언니 입장에서는 충분히 그렇게 생각들 수 있는 상황들이였어요 맞아요 근데 11년 고통이 어떻게 하루만에 풀릴수가 있지? 그날 제가 당한거에 대해서는 오고간 대화가 없었고, 그 장소에서 어떻게 그런 대화를 할수있나요 당연히 전 그날만 진심으로 위로해주었고 그 후론 다시 저였죠 하루 아침에 너무 고장난 제가 바로 제정신이 될수는 없잖아요;;아무튼 전 계속 말을 이어 나갔고 그 후로는 언니는 듣고 미안해 미안해 말만 했고 어찌됬건 사과 했고 전 사과 받기로 하고 그렇게 언니 돌려보내고 남은 멤버들과 더 이상 저도 나쁜 생각같은건 정신차리기로 약속하고 끝났어요 하늘에서 두 아버지가 보고계실거라고 믿어요 거짓말을 쓸수는 없으니까..음 솔직히 처음에 언니 모습 생각하면 언니는 죄책감을 느끼지 못하나 싶었어요 아무튼 그래도 미안하다라는 말을 계속 들었고..네 들었죠..들었는데..음 사실 뭐라고 써야할지 모르겠어요 솔직히 진심어린 사과하러 온 모습은 제 눈에는 안보였는데 이거는 제 자격지심 일수도 있고 워낙에 언니한데 화가 나 있는 사람이라 그렇게 보려고 한건지..언니는 진심이였을수도 있으니 뭐라 단정 지을순 없겠네요 일단 이제 이 이야기를 정리해야하니깐..저도 이제 진정하고 꾸준히 치료 받으면서 노력하고, 더 이상은 이렇게 소란피우는 일 없도록 하겠습니다 정말 죄송합니다..죄송합니다..앞으로 조금씩 조금씩 고쳐나가려고 노력할께요 오늘 저 때문에 피해본 사람들도 참 많은데 정말 죄송합니다…….솔직히 이 글에서도 제가 그 언니를 좋게 써내려가진 못하는 것 같아요 네 인정할께요 사실 뒤에 사과한거는 생각도 안나고 화나서 온 첫 장면만 반복해서 떠오르네요 제가 삐뚤어질대로 삐뚤어져서 당장은 안고쳐져요………하지만 이것도 노력해야죠 그러기로 했고..이제 이 일에 대해서 언급하거나 또 글을 올리거나 말도 안가리고..그러지 않을께요..글도 잘 못써서 뭐라고 쓴건지도 모르겠지만 아무튼 다시 한번 죄송합니다..

A post shared by 권민아 우리액터스 actress (@kvwowv) on

Bu yazı yapılmadan önce Mina, bazılarına zorbalık ederse hayranlarına hareket etmemelerini ve mücadele etmelerini söyledi.

“Eğer başka biri yüzünden zor bir dönemden geçen biri varsa. Sessiz kalma. Birini tut ve onunla konuş. Uyku hapı mı? Onları asla alma çünkü sonu olmayacak. Benim gibi yaşama. İstediğin her şeyi yap, kendini ifade et ve söylemek istediğin her şeyi söyle. Lütfen bu şekilde yaşa.”

KAYNAK: https://www.allkpop.com/