Ana Sayfa Haber Moon Ga Young ve Choi Hyun Wook Yeni Bir tvN Dizisi İçin Görüşmelerde

Moon Ga Young ve Choi Hyun Wook Yeni Bir tvN Dizisi İçin Görüşmelerde

Bir medya kuruluşu olan STAR NEWS, Moon Ga Young ve Choi Hyun Wook’un yaklaşan “He’s the Black Dragon” isimli yeni bir dizide rol almak için görüşmelerde olduğunu ve dizinin tvN’de yayımlanacağını bildirdi.

Haberlerin ardından rapora yanıt olarak tvN’den bir yetkili: “Moon Ga Young ve Choi Hyun Wook şu anda “He’s the Black Dragon” için gelen teklifleri gözden geçiriyorlar. tvN’de yayımlanmasına ilişkin tartışmaların devam ettiği de doğru.” açıklamasında bulundu. Ayrıca Choi Hyun Wook’un ajansı GOLDMEDALIST de: “Choi Hyun Wook, “He’s the Black Dragon” dizisinde rol almayı olumlu olarak değerlendiriyor.” açıklamasını paylaştı.

 

Aynı isimli webtoondan uyarlanan “He’s the Black Dragon”, 2000’li yılların başında aynı çevrimiçi oyunu oynarken birbirlerine aşık olan ve ardından gerçek hayatta tanışan bir kız ve erkek öğrencinin romantik hikayesini konu alıyor.

Moon Ga Young teklifi kabul etmesi halinde 2022 yılında yayımlanan “The Interests of Love” ve “Link: Eat, Love, Die” dizilerinin ardından ilk projesini seçmiş olacak. 2006 yılında çocuk oyuncu olarak çıkışını yapan aktris “The Great Seducer”, “Welcome to Waikiki 2”, “Find Me in Your Memory” ve “True Beauty” gibi pek çok hit yapımda yer aldı.

Son zamanların parlayan isimlerinden birisi olan Choi Hyun Wook ise 2023 yılında yayınlanan “Twinkling Watermelon” ve “High Cookie” dizilerinin ardından ilk projesini seçmiş olacak. Özellikle “Weak Hero Class 1” dizisinde dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu ayrıca “Racket Boys”, “Jirisan”, “Twenty-Five, Twenty-One” ve “D.P. Season 2” gibi birçok farklı projede yer alarak oyunculuk becerilerini kanıtladı.