Ana Sayfa Haber Netizenler, Eski AOA Üyesi Olan ChoA’nın Kendine Zarar Vermesinden Korkuyorlar

Netizenler, Eski AOA Üyesi Olan ChoA’nın Kendine Zarar Vermesinden Korkuyorlar

Haber başlığından sonra, netizenler AOA üyelerinin Instagram hesaplarında bazı çalışmalar yaptı. Eski üye ChoA’nın mevcut üyeleri Yuna, Hyejeong, Seolhyun ve Chanmi’nin yanı sıra eski üye Mina’yı izlediğini, ancak Jimin’in Instagram hesabını takip etmediğini keşfettiler.

Keşif ,Jimin’in sözde zorbalık hakkında daha fazla spekülasyona neden oldu ve bazı netizenler ChoA’nın Jimin’in sözde davranışları nedeniyle gruptan ayrılıp ayrılmadığını merak ettiler. ChoA, Haziran 2017’de AOA’dan ayrıldığını duyurdu ve hayranlarına yazdığı bir mektupta depresyon ve uykusuzluk yaşadığını  söylemişti.

Daha önce de bildirildiği gibi Mina, Instagram’da AOA üyesi Jimin’in kız grubuyla geçirdiği 10 yıl boyunca zorbalığın kurbanı olduğunu açıkladı. Jimin iddiayı inkar ettikten sonra, Mina kendine zarar verdiğine dair kanıtlarla devam etti ve eski AOA grup arkadaşının ona yaptığı muameleyi ifşa etmeye devam etti. Daha sonra Jimin’in kendi tarafından bizzat özür dilediğini ve şirketinin onun iyiliği hakkında bir bilgi verdiğini paylaştı. Ancak, Mina başka bir yazı ile takip ve Jimin’in grubun ortak yurdunda bir adamla s*ks yaptığını iddia ettiği için orada durmadı.

KAYNAK: https://www.allkpop.com/