Ana Sayfa Dizi Dizi Tanıtımı: Serendipity’s Embrace

Dizi Tanıtımı: Serendipity’s Embrace

Adı: Serendipity’s Embrace (2024) | Is It Fate? | 우연일까?
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Song Hyun Wook
Senarist: Nam Ji Eun
Yapım Şirketi: 
Yayıncı: tvN
imdb:
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 22 Temmuz 2024 – 13 Ağustos 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Aynı isimli popüler webtoondan uyarlanan dizi, 10 yıl sonra ilk aşklarıyla yeniden bir araya gelen ve böylece gerçek aşkı ve hayallerini bulan gençlerin hikayesini anlatıyor.

Karakterler:

Lee Hong Joo: Kim So Hyun dizide, ilk aşkından ayrıldıktan sonra aşk konusunda şüpheci olan ve acı hatıraları nedeniyle aşktan korkan Hong Joo adlı karakteri canlandırıyor. Şimdilerde bir animasyon yapımcısı olarak çalışan Hong Joo, yıllar sonra ilk aşkıyla tekrar karşılaşır. İlk aşkı sayesinde beklenmedik bir değişim yaşar.

Kang Hoo Yeong: Chae Jong Hyeop, Hong Joo’nun aşk konusunda şüpheci olmasına sebep olan Kang Hoo Yeong rolünü canlandırıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Kang Hoo Young, hiçbir zaman sıkı çalışmasına gerek kalmadan istediğini elde eden zeki bir finansal planlamacıdır. Monoton hayatını anlamsız bulduğu zamanlarda Kore’ye geri döner. Beklenmedik bir şekilde lisedeki ilk aşkı Lee Hong Joo ile bir araya gelince kalbinin yeniden çarptığını fark eder.

Bang Joon Ho: Yoon Ji On dizide geçmişi değiştirmek isteyen özgür ruhlu bir yazar olan Bang Joon Ho’yu canlandırıyor.

Kim Hye Ji: Dasom dizide Lee Hong Joo’nun en iyi arkadaşı olan İngilizce öğretmeni Kim Hye Ji karakterini canlandırıyor. Aşk konusunda içten bir karakteri olan Kim Hye Ji, utangaç bir lise öğrencisi olduğu günlerden bu yana tamamıyla değişir.

FRAGMANLAR