Ana Sayfa Haber Hwang In Youp, Kim Yoo Jung’un Yeni Dizisi “Dear. X”te Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

Hwang In Youp, Kim Yoo Jung’un Yeni Dizisi “Dear. X”te Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

Hwang In Youp, yaklaşan dizi “Dear X”te Kim Yoo Jung ile yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Medya kuruluşu Hankyung’un 26 Haziran’daki özel bir haberine göre, aktör Hwang In Youp yaklaşan K-drama “Dear X”in bölümlerinden birinde özel bir görünüm yapacak.

Bu, Hwang In Yeop ve “Dear X”in ana başrol oyuncusu Kim Yoo Jung’un yeniden bir araya gelmesi olacak. İkisi 2022 eğlence programı “Young Actors’ Retreat”te birlikte çalışmıştı. Birçok kişi, varyete şovunda kimyalarını gördükten sonra ikisinin bir dizide birlikte çalışmasını ummuştu.

Hwang In Youp, “Dear X”te yer almadan önce, ilk olarak Jung Chae Yeon, Bae Hyeon Seong, Seo Ji Hye, Choi Won Young ve Choi Moo Sung ile birlikte yaklaşan dizi “Family by Choice”da başrol oynayacak.

Hwang In Yeop en son 2022 dizisi “Why Her?” ve Netflix orijinal K-draması “The Sound of Magic”te görülmüştü.

Dear X, her ne pahasına olursa olsun ünlü olan bir aktris olan Baek Ah Jin’in hikayesini anlatacak. Çok sosyal birisi değil ama yetenekli. Kötü bir olay yaşadıktan sonra şöhretini kaybediyor ama bir kişi onunla kalıyor. Dizi, sanatçı Ban Ki Woon’un aynı adlı webtoonundan uyarlanacak.

Sweet Home, Mr. Sunshine, Goblin, Descendants of the Sun ve daha fazlasını yöneten yönetmen Lee Eung Bok, yaklaşan dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Hwang In Youp, Heo In Gang rolünü canlandıracak. Karanlık bir sırrı olan bir idolden aktöre dönüşen bir rolü canlandırarak diziye gerilim katacak.

Dizide Kim Yoo Jung’un yanı sıra Kim Young Dae ve Kim Do Hoon da başrolde yer alacaklar.

Bu arada Dear X’in 2025’in ilk yarısında yayına girmesi bekleniyor. Dizinin toplam 12 bölümden oluşacağı söyleniyor.