Ana Sayfa Dizi Dizi Tanıtımı: The Player 2: Master of Swindlers

Dizi Tanıtımı: The Player 2: Master of Swindlers

Adı: The Player 2: Master of Swindlers
Tür: Aksiyon, Gerilim, Komedi, Suç
Yönetmen: Go Jae Hyun
Senarist:
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2024 – 9 Temmuz 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: “The Player 2: Master of Swindlers”, OCN’nin 2018’deki popüler dizisi “The Player”ın merakla beklenen devamı olup, zengin ve yozlaşmışları alt etmek için birlikte çalışan bir dolandırıcı, bir hacker, bir dövüşçü ve bir sürücünün hikayesini konu alıyor.

Karakterler:

Kang Ha Ri / Choi Su Hyuk: Song Seung Heon dizide keskin zekâlı bir dolandırıcı olan Kang Ha Ri karakterini canlandırmaktadır. Savcı olan ebeveynlerin izinden gitmek ister. Ancak başından geçen trajik bir olaydan sonra ailesiz kalır ve kendini suç dünyasının içinde bulur.

Jung Soo Min: Oh Yeon Seo, dolandırıcıları büyük bir plan için bir araya getiren, stratejilerle, liderlikle ve karizmayla dolu yeni bir karakter olan Jung Soo Min rolünü üstleniyor.

Lim Byung Min: Lee Si Eon dizide yetenekli bir hacker olan Lim Byung Min karakterini canlandırmaktadır. Bilgisayarları elinden alındığında utangaç ve korkak birisine dönüşür. Yeteneklerini kullanması için Kang Ha Ri (Song Seung Heon) onu yanına alır ve ikilinin arasında sıkı bir dostluk oluşur.

Do Jin Woong: Tae Won Seok dizide bir boksör olan Do Jin Woong karakterini canlandırmaktadır. Kızdığı zaman durdurulması güç bir savaşçıya dönüşmektedir. Ancak buna rağmen sevimli bir kişiliği vardır.

Jane / Cha Jae Yi: Jang Gyuri, soğuk ve sert dış görünüşünün altında yumuşak kalpli bir kişi olan yeni tanıtılan sürücü Cha Jae Yi rolüne adım atıyor.

FRAGMANLAR