Ana Sayfa Haber tvN’in ‘Lovely Runner’ Hayranları Eclipse Grubunun Gerçek Hayattaki Promosyonlara Başlamasını Talep Ediyor

tvN’in ‘Lovely Runner’ Hayranları Eclipse Grubunun Gerçek Hayattaki Promosyonlara Başlamasını Talep Ediyor

tvN’in Pazartesi-Salı draması ‘Lovely Runner’ın popülaritesinin her hafta artmasıyla birlikte hayranlar, ‘Lovely Runner’ evrenine giderek daha fazla dalmaya başlıyor.

Dizinin popülaritesinin yanı sıra, hayranlar tarafından üretilen içerikler de çevrimiçi topluluklarda ve sosyal medya platformlarında dikkat çekiyor. Bazı hayranlar Ryu Sun Jae (Byun Woo Seok tarafından canlandırılıyor) ve Im Sol (Kim Hye Yoon tarafından canlandırılıyor) gibi dizi karakterlerini içeren kurgusal haberler oluştururken, diğerleri ise Ryu Sun Jae’nin tvN’deki ‘You Quiz on the Block’ bölümünde grup üyesinin ilk aşkının hikayesini anlattığı bir bölümünde görünmesinin düzenlenmiş videolarını hazırlıyor.

Pek çok hayran aynı zamanda Eclipse grubunun Mnet’in ‘M! Countdown’ programı gibi gerçek hayattaki müzik programlarında performans sergilediğini görmek istiyor. Buna cevaben içeriden kişiler şu yorumu yaptı: “Şu an itibariyle, ‘Lovely Runner’ hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak şekilde Eclipse’in ‘M! Countdown’da yer almasına dair bir plan yok.

Kurgusal idol grubu Eclipse şu ana kadar “Sudden Shower”, “Run Run”, “You & I”, “No Fate” ve “I’ll Be There” dahil olmak üzere beş şarkı yayınladı.

Ayrıca grubun şarkıları Melon, Bugs, Genie ve Flo olmak üzere Kore’nin en popüler müzik listelerinde giriş de yaptı.

Bu arada ‘Lovely Runner’ın yapım şirketinden bir temsilci medya kuruluşlarına şunları söyledi: “İzleyicilerin taleplerini karşılamak için özel etkinlikler hazırlıyoruz ancak bu etkinliklerin gerçekleşmesi için hayranların daha yüksek sesine ihtiyacımız var. Lütfen coşkulu desteğinizi gösterin.”

tvN’in ‘Lovely Runner’ programını izlediniz mi?