Ana Sayfa Haber “Lovely Runner” Oyuncuları Final Öncesinde Dizinin En İyi Sahnelerini Seçiyor

“Lovely Runner” Oyuncuları Final Öncesinde Dizinin En İyi Sahnelerini Seçiyor

“Lovely Runner” oyuncuları seçtikleri en iyi sahneleri paylaştı!

28 Mayıs’ta tvN, başrol oyuncuları Byeon Woo Seok, Kim Hye Yoon, Song Geon Hee ve Lee Seung Hyub tarafından kişisel olarak seçilen en iyi sahneleri açıkladı.

Ryu Seon Jae’yi canlandırarak saf aşkın simgesi haline gelen Byeon Woo Seok, “Sun Jae’nin kayıp anılarını geri getirdiği sahneyi (15. bölümde) hatırlıyorum.” dedi.

Şöyle açıkladı, “Bu, 15 yıl boyunca unutulmuş anılarla yaşayan Sun Jae’nin Im Sol ile yeniden bir araya geldiği andır. Sun Jae’nin oyunculuk yaparken hissettiğim derin ve çaresiz duyguları o kadar canlıydı ki kalıcı duygular yaşadım, bu yüzden en çok o sahneyi hatırlıyorum.”

Im Sol’u oynayan Kim Hye Yoon şunları paylaştı: “Im Sol’un sarı bir şemsiyeyle Sun Jae’ye doğru koştuğu sahne (2. bölümde). Bunun Sun Jae ve Im Sol’un ilk buluşması ve aynı zamanda ilişkilerinin başlangıcı olduğunu düşündüm.”

Kim Tae Sung rolünü üstlenen Song Geon Hee de Kim Hye Yoon ile aynı sahneyi seçti. Şöyle belirtti, “Bence 2. bölümün sonsözü en iyi sahne. Sun Jae’nin duygularını ve Im Sol’un kendisine şemsiye tuttuğunu görür görmez ona nasıl aşık olduğunu tasvir etme sürecinden etkilendim.”

Eclipse’in lideri Baek In Hyuk’u canlandıran Lee Seung Hyub şunları paylaştı:“[Bae In Hyuk]’un ‘Slam Dunk’taki Jung Dae Man’in (Mitsui Hisashi) ‘Müzik yapmak istiyorum’ diyerek taklidini yaptığı sahneyi (10. bölümde) hatırlıyorum.”

Şöyle açıkladı: “Bae In Hyuk’un hayal gücü olmasına rağmen, ilk defa bu kadar komik bir unsurla oyunculuk yapıyordum. Yeni bir meydan okuma olduğu için çekimler sırasında çok gergindim. Ancak izleyicilerin eğlenceli olduğunu söylemesi nedeniyle izlemekten de keyif aldım.”