Ana Sayfa Haber tvN’in ‘Lovely Runner’ Finali Şimdiye Kadarki En Yüksek Reytinglere Yükseldi ve İç Açıcı Bir Sonla Tamamlandı

tvN’in ‘Lovely Runner’ Finali Şimdiye Kadarki En Yüksek Reytinglere Yükseldi ve İç Açıcı Bir Sonla Tamamlandı

tvN’in Pazartesi-Salı dizisi ‘Lovely Runner’ın son bölümü, şimdiye kadarki en yüksek izleyici reytinglerine yükselirken izleyicileri hem güldürdü hem de kutladı. Nielsen Korea’ya göre, 28 Mayıs’ta (KST) yayınlanan 16. bölüm, ücretli platformlarda ülke çapında izlenme oranı %5,8’e ulaştı ve bu, önceki yayının %5,3’üne göre kayda değer bir artışa işaret ediyor. Etkileyici bir şekilde, metropol alanı %7,2’lik bir not kaydetti.

Final, Kim Hye Yoon’un canlandırdığı Im Sol’un sonunda Byeon Woo Seok’un canlandırdığı Seon Jae’yi kurtarma yolculuğunda başarılı olduğu heyecan verici sonu tasvir ediyordu. Kefaret ve romantizmi konu alan bu dokunaklı anlatı izleyicileri büyüledi ve Ryu Seon Jae’nin anılarını yeniden kazanması, Im Sol’la çıkmaya başlaması ve film yönetmeni olma hayalini gerçekleştirmesiyle yürek ısıtan bir sonla sonuçlandı. Bölüm, kiraz çiçekleri altında, tatlı bir öpücükle mühürlenen, hayranların umduğu tatmin edici sonu sunan dokunaklı bir teklifle sona erdi.

‘Lovely Runner’, başroller Byeon Woo Seok ve Kim Hye Yoon arasındaki 15 yıllık aşkın ilgi çekici tasviri, dinamik olay örgüsü, unutulmaz sahneler ve muhteşem performanslar sayesinde ‘Pazartesi hüznüne çare’ olarak beğeni topladı. Dizinin popülaritesi, Byeon Woo Seok ve Kim Hye Yoon’un da aralarında bulunduğu oyuncu kadrosunun sıcak konular haline gelmesi ve özel bir hayran kitlesinin çekilmesiyle hikayesinin ötesine geçti.

Buna karşılık, ENA’nın ‘Crash’ dizisi 6. bölümüyle izlenme sayısında zirveye ulaşarak ülke çapında %5’e ve metropol bölgesinde %5,3’e ulaştı. Bu arada, KBS2’nin ‘Dare to Love Me’ dizisi reytinglerde düşüş yaşadı ve ülke çapında ve metropol bölgesinde %1,1 ile en düşük izlenme oranına ulaştı.