Ana Sayfa Haber Mina, AOA Jimin’in zorbalık iddialarını reddetmesine yanıt olarak kendine zarar verme kanıtlarını yayınladı

Mina, AOA Jimin’in zorbalık iddialarını reddetmesine yanıt olarak kendine zarar verme kanıtlarını yayınladı

Eski AOA üyesi Mina, Jimin’in zorbalık iddialarını reddetmesinin ardından kendine zarar verdiğine dair kanıtlar yayınladı.

Daha önce de bildirildiği gibi, eski üye Mina Instagram’da AOA üyesi olduğu süre boyunca zorbalığa uğradığını iddia eden bir yazı yazdı ve Jimin, Mina’nın iddialarını inkar eden “Kurgu” yazan kısa bir mesaj yayınlayıp sildi.
Mina şimdi doğrudan Jimin’s “Fiction” sonrası yanıt, başka bir yazı yaptı. Sol bileğinde kendine zarar verme yaralarının görüntüsünü de paylaştığı için hayranları alarma geçti. Eski AOA üyesinin gönderisi şu şekildedir:
“Kurgu? Bunu söylemek çok korkutucu bir kurgu olurdu. Unni, 3-4 seferlik yara tedavisi gördüm ve yaralar hafifledi. Ama abla, anılar yok olmaz. Her gün deliriyorum. Jimin abla, kanun mu? Ne, dava mı? Bunu yapamam çünkü param yok. Zihinsel hasarın telafisi mi? Bunların hiçbirine ihtiyacım yok ve bunu yapmak gibi bir niyetim de yok. Senin yüzünden mahvolmam Haksızlık. Acı çekiyorum ve zor bir dönemden geçiyorum. Benim istediğim benim önüme gelip suçunu kabul etmen ve içtenlikle özür dilemen. Bence bu yeterli olur. Abla, bana zorbalık ettin ve iyi yaşıyorsun. Benim için her gün gözlerimi açmak işkence, ama ailemi beslemek zorundayım. Lütfen kabul et ve benden özür dile. Ben de kalbimdeki şişliği bırakmak istiyorum, tamam mı?”